»   Pozycjonowanie stron

Posiadanie własnej strony internetowej to dobry start, jednak nawet najlepsza strona internetowa sama z siebie nie przyciągnie klientów. Oczywiście zamieszczenie adresu strony www na wizytówce to dobry początek, jednak nasi potencjalni klienci nie szukają nas po wizytówkach, lecz korzystając z takich dobrodziejstw jakimi są wyszukiwarki internetowe.


Dlaczego warto i jakie są korzyści?

Odpalenie strony internetowej własnej firmy to jak postawienie pięciogwiazdkowego hotelu w środku stumilowego lasu. Pozycjonowanie jest zatrudnieniem ekipy robotników z zastępem maszyn do wykarczowania kawałka lasu i utworzenia drogi do hotelu łączącej się z autostradą.

Największą zaletą znajdowania się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania jest fakt, iż osiągamy klienta docelowego. Gdy natrafi on na Państwa stronę i zainteresuje się ofertą, możecie być pewni, że zgłosi się właśnie do Was. Schemat jest prawie zawsze ten sam:

  • Klient wyszukuje interesującą go usługę/przedmiot/firmę
  • Przepatruje tylko kilka pierwszych wyników wyszukiwania
  • Kontaktuje się z firmą, która posiada najlepszą ofertę
  • ... a strona nadal stoi i czeka na nowych klientów!


Inwestujesz w przyszłość

Według statystyk największy ruch na stronach internetowych jest generowany przez wyszukiwarki internetowe i nie zanosi się na to by coś w tej mechanice miało się zmienić. Jak wielki jest to ruch? Procentowo wynik wynosi około 75% całościowych odwiedzin strony! Warto zainwestować w pozycjonowanie już dziś, ponieważ coraz więcej firm korzysta z takich rozwiązań. Im więcej firm tym większa konkurencja tym trudniej wybić się pod daną frazę. Pomyśl o tym już dzisiaj i zaufaj naszym umiejętnościom.

Skontaktuj się z nami i umów się na rozmowę bądź też wyślij nam adres swojej strony, a my przygotujemy wycenę projektu pozycjonowania. Pamiętaj - płacisz tylko za efekty naszej pracy!
google logo


wykres