»   O nas

Nasza ekipa składa się z ludzi, którzy wykreślili ze swoich słowników słowa "niewykonalne, niemożliwe, problem". Na reklamie zjedliśmy zęby i zębatki - przez nasze dłonie przelało się wiele rodzajów wydruków reklamowych, a czasu spędzonego na śledzeniu trendów nie zliczyłby nawet Einstein.

Nieograniczani żadnymi barierami tworzymy reklamy unikalne w każdym calu. Dobór kolorystyki nigdy nie jest przypadkowy. Wiemy co robimy i wiemy jak to robić solidnie.

Po prostu żyjemy reklamą.

Linia kreatywna

Kompleksowość naszych usług sprawia, iż jesteśmy w stanie zaprojektować bogatą gamę materiałów reklamowych, które stylistycznie komponują się w spójną całość, dzięki czemu klient potrafi łatwiej identyfikować Państwa firmę.

Potrafimy stworzyć kompleksowy pakiet elementów reklamowych zawsze utrzymywanych w tej samej linii kreatywnej, dzięki czemu klient będzie miał pewność, iż ma do czynienia z solidną marką o fundamentalnych założeniach.


Współpraca

Nasza praca skupia się na budowaniu jak najlepszej komunikacji pomiędzy Państwem a naszym zespołem. Traktujemy klientów w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Efekt końcowy naszej pracy jest połączeniem wizji klienta oraz naszych pomysłów i doświadczenia. Zależy nam na ścisłej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu oraz obustronnym zaangażowaniu w finalny kształt projektu.

Największym uznaniem dla naszej firmy jest jednak ulokowanie pełnego zaufania w nasze możliwości kreacji reklamy dla Państwa firmy.


Niezawodność

Na przestrzeni czasu zebraliśmy wiedzę o najlepszych rozwiązaniach technologicznych zarówno dla wydruków papierowych jak i elektronicznych. Ulotki, foldery, wizytówki itp. drukujemy w najlepszych drukarniach w regionie, a nasi graficy dbają o to by projekt zawsze był zgodny ze wszelakimi wytycznymi.

W sferze komunikacji za pośrednictwem internetu korzystamy z najlepszych serwerów dostępnych na rynku dzięki czemu nie muszą się państwo obawiać o prędkość ładowania się strony firmowej jak i niezawodności oferowanych przez nas firmowych skrzynek mailowych.

Nie pozwolimy na to by klient napotkał trudności w dostępie do Twej oferty.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami ;-)